Facebook Twitter
Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Heyecan Doruk Noktasında

Heyecan Dorukta

Yıllarca bu başlıktaki yazıları okudum arada yorumlar yazdım ve "Acaba ben de bir gün buraya yazabilecek miyim?" diye düşündüm. Sonunda oldu Amerika yolları şaka-maka göründü.

Devamını oku...

Work and Travel'a Katılacak Öğrencilere 2 Saat BEDAVA Konuşma Süresi

Work and Travel programı ile Amerika'da çalışma ve gezme imkanı yakalayan öğrenciler Türkiye ile yaptıkları görüşmeleri de bedavaya getiriyor.

Devamını oku...

Amerika İle İlgili Yazı

Yazar: Ozloss

 

Merhaba;
Öncelikle ben de work and travel programı ile Charlotte'a geldim ama hiç beklemediğim, çok farklı, benim için olumsuz yönde sayılabilecek durumlar oluştu açıkçası.

Devamını oku...

Amerika'da Çalışmak İsteyen Arkadaşlar İçin

Yazar: Burocknroll

Bu yazımda, Amerika'da çalışmak isteyen arkadaşlara küçük de, olsa önemli bilgiler vermek istiyorum.

Devamını oku...

Work And Travel (WAT)

Yazar: Mustafa E. Sarıgan

 

Herkese merhaba! Bu haftaki yazımız trendi üst düzeyde ve şu anki konjönktürde üniversiteli öğrencilerin rağbet ettiği program WAT!

Devamını oku...

Baştan Sona Work and Travel - II

Hem dil hem de biraz para kazanmak isteyen arkadaşlara önerebileceğimiz yakınlarında bir mall (alışveriş merkezi) varsa buraları gezmeleri ve burada şanslarını denemelerini önerebiliriz.

Devamını oku...

Baştan Sona Work and Travel - I

Yıldız Teknik Üniversitesi 4. sınıf öğrencisi olarak sizlere yaşadığım Work and Travel tecrübelerini aktarmaya çalışacağım. 2004 ve 2007 olmak üzere gittiğim iki yaz dönemi boyunca iyi anılarla dönmenize yardımcı olacak yazıyı iştahla okuyacağınızı umuyorum.

Devamını oku...

ABD Başkonsolosluğu Yetkilisi Sarah Grow ile Work and Travel Özel Röportajı

ABD İstanbul Başkonsolosluğu'nda vize bölümünde görevli Muavin Konsolos Sarah Grow, Türklerin Rusya'dan sonra WAT'ı en çok tercih eden Brezilya ile beraber 2. ülke olduğunu söylüyor.

Devamını oku...

Özel Röportaj: "W&T Korkuları Yersiz..."

Tartışmasız her üniversite öğrencisinin hayallerini süsleyen Work and Travel programı ile ilgili merak edilenleri, en çok tartışılan konuları ve programa katılım koşullarını, bu programa geçen yıl katılan Aslı Nur Dursun'a sorduk...

Devamını oku...

Bir WAT Öğrencisiyle Amerika'ya Gitmeye Ne Dersin?

Adı Seçkin, üniversite son sınıf öğrencisi ve o da her Amerika hayali kuran öğrenci gibi ilk adımı ve kültürler arası etkileşimi yaşamak için Work And Travel'ı can yeleği olarak görüyor.

Devamını oku...

MezunTV'de Work and Travel Videoları

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

Mezun Greencard Banner