Facebook Twitter
Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Amerika'da Eğitim Fuarı'na Yoğun İlgi

Bu yıl ikincisi düzenlenen Amerika’da Eğitim Fuarı, 16 Ocak 2018 Salı günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Güney Kampüsü’nde ABD’de eğitim almak isteyen öğrencilere ve velilerine kapılarını açtı.

ABD İstanbul Başkonsolosluğu, Education USA ve Fulbright Komisyonu’nun partnerliğiyle Mezun Group ve İSF tarafından düzenlenen etkinlik, Türkiye’nin tek hibrid dijital fuarı olma özelliğini taşıyor. Ziyaretçiler fuar boyunca birçok Amerikan Üniversitesi ve dil okulu ile video konferans platformunda birebir görüşmeler gerçekleştirdiler.

İstanbul Başkonsolos Yardımcısı Barbara Thomas’ın açılışını BAU Global Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Coşkun İnce, Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Tunç Bozbura, , İSF Genel Müdürü Gökyar Karşıt ve Mezun Group CEO’su Ali. C. Hantal ile birlikte gerçekleştirdiği fuar, katılımcı öğrencilere ve velilere ABD’de eğitim, burs ve vize konularında seminerlere katılma fırsatı da sundu.

Bu yıl Amerika’da Eğitim Fuarı kapsamında bir ilki gerçekleştiren TechXİstanbul, fuarda Mezun Group ve VR-Masters CEO’su Ali C. Hantal, Microsoft Türkiye CTO’su Onur Koç ve IBM Türkiye Kognitif Teknoloji Lideri Kıvanç Uslu’yu ”Yapay Zeka ve Karma Gerçeklik Teknolojileri” konu başlıklı, öğrencilerden büyük ilgi gören bir panelde biraraya getirdi. Panel www.Vrm.tv adresinden 360 derece canlı olarak yayınlandı.

 

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

Mezun Greencard Banner