Facebook Twitter
Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Hult International Business School MBA Mezunu Duygu Gün'le Röportaj

Dünyanın En İyi MBA programları arasında gösterilen Hult One-Year MBA mezunu Duygu Gün, bizimle Hult'daki eğitimi, kampüs yaşamını ve tecrübelerini paylaştı.

Devamını oku...

Galatasaray'dan Tennessee Tech'e Bir Voleybolcu : İrem Sile

9 yıldır voleybol oynayan İrem Sile'nin Amerika'ya gitme rüyası sonunda gerçek oldu. Geçtiğimiz birkaç yıldır Galatasaray Spor Kulübü'nde forma giyen sporcumuz, Tennessee Technology University'den spor bursu almaya ve üniversitenin Golden Eagles takımına girmeye hak kazanmıştır. İrem Sile'yle kazandığı burs,geçtiği yollar ve gelecek planları hakkında konuştuk.

Devamını oku...

Röportaj: Financial Times Listesinde En İyiler Arasına Giren Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi'nin MBA Programı

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı ve MBA Programı Akademik Direktör Vekili Doç. Dr. Can Akkan Sabancı Üniversitesi MBA Programı hakkındaki sorularımızı yanıtladı

 

Devamını oku...

Okul Analizi: Rutgers University - Camden

Rutgers University-Camden New Jersey'de önde gelen araştırma enstitülerinden birisidir. Rutgers University-Camden'da lisans ve yüksek lisans seviyesinde 6.700 öğrenci kayıtlıdır. 17 kişilik sınıflarda öğrenciler küçük sınıf ortamlarının, birebir danışmanlık servisinin, en iyi şekilde yenilenmiş yenilikçi araştırma enstitülerinin bütün fırsatlarından yararlanmaktadırlar. 40'ın üzerinde lisans ve 23'ün üzerinde yüksek lisans programının yanı sıra öğrenciler Rutgers Üniversitesi'nde hem sınıf içerisinde hem de sınıf dışarısında araştırma ve öğrenme deneyleri yapılan sosyal bilimler fakültesinin eşsiz kalitesinde eğitim alacaklardır.

Devamını oku...

Yurtdışındaki Yaz Okulları Nedir? Denklik Var Mıdır? Faydaları Nelerdir?

Yaz dönemini yurtdışında geçirmek isteyen öğrenciler için yaz okulları bulunmaz bir fırsat. Hem farklı bir kültürü görmüş olacaklar hem de uluslararası tanınmış okullardan dersler alıp CV'lerini dolduracaklar. George Washington Üniversitesi yetkililerine Yaz Okulu'nu sorduk.

Okul Hakkında Bilgi ve İletişim için Tıklayın

Devamını oku...

Amerika'da Eğitim Bursları ile Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün

Amerika'da eğitim için burs imkanı sağlayan en saygın kurumlardan biri olan Fulbright Eğitim Komisyonu, her yıl yüzlerce gencin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Devamını oku...

Amerika Deneyimleri Röportaj Serisi #8

Community College röportaj serisindeki sekizinci röportaj.

Devamını oku...

Mobil Dünyada Türklerin Gururu: "Bucketz"

Mobil oyun dünyasında bomba gibi bir giriş yapan ve 146 ülke ile aynı anda yayına giren "Bucketz" şimdiden en çok indirilenler listesinde en üst sıralarda yer almaya başladı.

Devamını oku...

Amerika Deneyimleri Röportaj Serisi #7

Community College röportajlarımızdan yedincisi.

Devamını oku...

Amerika'nın Tek Türk NLP Eğitmeni Burcu Ünsal ile Keyifli Bir Röportaj

Burcu Ünsal Amerika'daki ilk ve tek NLP eğitmeni. Tabii NLP eğitmenliği Ünsal'ın meziyetlerinden yalnızca biri. Yıllar önce UCLA'de öğrenciyken şimdi aynı okulda hoca olan Burcu Hanım'la en son başarıları ve röportajları hakkında görüştük. Kendisine sorabileceğimiz soruları şimdilik bu minik röportaja sığdırdık. Devamları gelecek.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

Mezun Greencard Banner