Facebook Twitter

Webinar (Online Seminer) Nedir?

Kişilerin internet üzerinden online ve canlı olarak yüz yüze verilen seminerlere katılabilmesine olanak sağlayan sisteme Online Seminer (Webinar) denir.

Online Seminerler Kolaylık ve Rahatlıktır
Bu etkinliklere katılarak evinizin rahatlığında, konusunda uzman kişilerden bilgiler alarak, onlarla iletişime geçebilir, kafanızdaki sorulardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Bunun için seminerlerin yapıldığı yerlere gitmenize gerek kalmaz. Yani dünyadaki ya da Türkiye’deki herhangi bir online seminere rahatlıkla katılabilirsiniz. Bu, hem zaman kaybını, hem de maddi kayıplarınızı önler.

Peki Online Seminer Nasıl Gerçekleşir?
Bu seminerlere katılmak çok kolaydır. Semineri düzenleyen kurum tarafından size bir şifre yollanır. Bu şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Seminerde konuşmacıları hem dinleyip, hem izlersiniz. Soru sorabilir, gelen cevapları kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Mezun.com’un gerçekleştirmeye başladığı, alanlarında uzman kişilerle yüz yüze ve çevrimiçi olarak buluşturmayı amaçlayan online seminerler (webinar) devam ediyor.

Şu anki online seminerimiz Amerika’da ekonomik okumanın yollarıyla ilgili öğrencilerimizi bilgilendirici amaçlıdır. Bu seminerde 2+2 programıyla ilgili tüm bilgileri öğrenebilir, siz de geleceğinizle ilgili planlar yapmaya başlayabilirsiniz.

2+2 programıyla ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın.

2+2 programı online seminerine ücretsiz katılmak için tıklayın.

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim