Facebook Twitter

Washington DC’de Network Toplantısı

Washington DC’de Network Toplantısı

 Turk Network DC, Mezun Group'un da medya sponsorlarından birisi olduğu, Washington DC’deki Türk profesyonellerin bir araya geleceği bir İş Network toplantısı düzenliyor.

 Toplantı iki bölümden oluşacak. Birinci bölümde misafirlerin birbirleriyle tanışması planlanıyor. Bazı işyerleri masalarda ürünlerini ve hizmetlerini tanıtacak.

 Daha sonra konuşmaların olduğu bölüme geçilecek. Açılış konusmasını (keynote speaker) Ira Koretsky yapacak. Ira birçok büyük toplantıda konuşmalar yapmış profesyonel. “Satış Başarısı için İletişim Kurmak” başlığı altında katılımcılar önerilerde bulunacak ve tecrübelerini paylaşacak.

 

Başarı hikayesi’nin konuğu Lydia Borland. LB International Solutions şirketinin sahibi.

Başarı hikayesini, zorlu bir ekonomide başarılı ve gelişen bir işletmeyi nasıl yönetmeyi başardığını bizlere anlatacak.

 

Yeni açılan Şirketler bölünde Hande and John Uzun var. Geçen yıl SANDALYECI USA adlı özel mobilya mağazasını açtılar. Türkiye ile ABD’yi birbirine bağlayan yeni bir işletmeye başlama konusundaki hikayelerini paylaşacaklar ve genişletme stratejileri ile birlikte ABD’deki mobilya pazarına en ileri üretim ve tasarım getirme planları hakkında konuşacaklar.

 

Turkish Business Networking Event’e katılım ücretinin 25 dolar olduğu toplantı 26 Şubat 2017’de Arlington, Virginia’da gerçekleşecek.

 

Network toplantısı hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve bilet almak için tıklayınız: www.turknetwork.us

 

 Tarih: 26 Şubat 2017, Pazar günü

 

 Saat: 2:00 PM to 5:00 PM (EST)

 

 Adres: AUSA Conference and Event Center

 2425 Wilson Blvd. Arlington, VA 22201

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim