Facebook Twitter

TurkishBank NAKİTO ile Yurt Dışına Ucuz Havale Fırsatı!

Eğitim hayatını yurt dışında sürdürmek isteyen öğrencilerin en temel ihtiyaçlarından biri de bütçelerini doğru planlamak, nakit paraya güvenli ve ucuz ulaşmaktır. Bu amaçla tasarlanmış olan ve tüm bunları en avantajlı şekilde sunan NAKİTO KART ile sizleri tanıştırmak istiyoruz.

Yurt dışında eğitim alacak öğrencilerimizin önceliği pasaport, vize ve uçak biletidir. Hemen sonrasında ise yanımızda yeterli paramızın olması ve paramızın güvenliği akla gelir. Yurt dışına çıkarken yanımızda nakit bulundurmak pek de güvenli değildir; bunun yerine kartlarımızla para çekmeyi, alışveriş yapmayı tercih ederiz. Kredi kartları bu anlamda; yıllık aidat, faiz, nakit avans komisyonu ve kur çevrimleri de göz önünde bulundurulduğunda oldukça yüklü maliyetler doğurabilmektedir. Bu maliyetleri azaltan ve birçok kullanım kolaylığı sunan TurkishBank NAKİTO KART ile yurt dışında rahat bir nefes alabilirsiniz.

Yurt dışındayken NAKİTO ile siz de paranızı güvenle taşıyabilir, yakınlarınızın kolayca ve ekonomik olarak kartınıza para göndermesini sağlayabilirsiniz.

NAKİTO’ya sahip olmak çok kolay;
• Anında kart için kimlik belgeniz ile TurkishBank Şubelerinden en fazla 10 dakikada kart sahibi olabilirsiniz.
• Kartınızın Adresinize Gönderilmesi için ise Online Başvuru formunu doldurabilirsiniz. Kartınız bir hafta içinde teslim edilecektir.

NAKİTO ile tüm Dünyadaki ATM’lerden nakit çekebilir, alışveriş işlemlerinizi kur farkından etkilenmeden gerçekleştirebilirsiniz. Çok avantajlı ücret ve komisyonlar için lütfen tıklayınız.

NAKİTO ile hem ucuz para transferi sağlarsınız hem de zaman kazanırsınız.

Kartın diğer ayrıcalıkları ise şöyle:

• MasterCard Maestro logosuyla dünyanın her yerinde güvenli ve yaygın kullanım imkanı sağlar.
• Bankada hesap açmanız gerekmediğinden hesap işletim ücreti de ödemezsiniz.
• Kart ücretini sadece bir kez kartı alırken ödersiniz, sonrasında yıllık kart aidatı ödemezsiniz.
• Kur çevrimi olmadan işlemlerinizi gerçekleştirmek için kartınızın para birimini TL dışında USD, EUR ve GBP olarak belirleyebilirsiniz. Örneğin; EURO Bölgesine gidiyorsanız EUR para birimli NAKİTO alarak, kur çevrimine tâbi olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
• E-ticaret ve online alışveriş yapabilirsiniz. 3D Secure ile yaptığınız işlemlerde cep telefonunuza tek kullanımlık alışveriş şifreniz ücretsiz gönderilir.
• Kartınızı PayPal hesabınıza tanımlayarak PayPal güvencesi ile işlem yapabilirsiniz.
• EMV Chip özelliği ile daha güvenli ve yaygın kullanım imkanından yararlanabilirsiniz.
• Ön Ödemeli Kart Web Şubesi ile kart bakiyenizi ve işlemlerinizi 7/24 kontrol edebilirsiniz.
TurkishBank Şubelerinden, Telefon Şubesinden ve diğer Bankalardan EFT/ SWIFT ile kartınıza kolayca para yükleyebilirsiniz. Yükleme ile ilgili diğer detaylar için tıklayınız.
• TurkishBank Şubelerinden yükleme yapabileceğiniz gibi, diğer Bankalardan EFT, SWIFT veya PTT Şubelerinden UPT ile kart olmadan gerçekleştireceğiniz tüm para yükleme işlemleri, tutarın %2’si ve azami 5 TL üzerinden ücretlendirilir.
• Ön Ödemeli Kartınıza yüklenen tutar ve son bakiyeniz cep telefonunuza ücretsiz SMS ile bildirilir.
• Kartınıza bağlı dileğiniz kadar kart alabilir, TurkishBank Telefon Şubesi ile ek kartlarınız arasında anında bakiye aktarımı sağlayabilirsiniz.

NAKİTO ile ilgili 7 gün 24 saat hizmet alabileceğiniz (212) 373 73 73 Müşteri Destek Hattı ile hizmetinizde olacak. Detaylı bilgi almak için www.turkishcards.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim