Facebook Twitter

QS World Tour ile Kariyerinize İvme Katın

QS World Tour ile İstanbul veya Ankara’da sizin için en ideal olan MBA veya Yüksek Lisans programını bulun!

 

Eğer bir MBA veya yüksek lisans programına başvurmayı düşünüyorsanız ve henüz herhangi bir QS World Tour’a kayıt olmadıysanız, hemen olmalısınız! Aksi taktirde dünyanın en iyi yüksek lisans okulları ve yüksek eğitim uzmanları ile tanışma fırsatını kaçıracaksınız –aksi taktirde QS burslarını kaçırabileceğinizden bahsetmeye bile gerek yok.

QS World MBA Tour: Dünyanın önde gelen işletme okullarınının temsilcileri ile tanışın.

Dünyanın en büyük MBA başvuru etkinliği olan QS World MBA Tour 1 Mart’ta İstanbul’a geliyor.

İlk olarak 1995 yılında başlayan tur şu an 90’dan fazla farklı ülkede gerçekleştirilmekte olup dünyanın en iyi işletme okullarını bir araya getirirken aynı zamanda mezunlar ve endüstri uzmanları ile adaylara en doğru program hazırlanarak, en doğru başvuru yapılmaktadır.

Bölgesel ve uluslararası en iyi işletme okulları ile tanışma fırsatının yanı sıra Tur ayrıca farklı imkanlar da sunmaktadır. İstanbul’da gerçekleşecek bu yılki etkinlikte katılımcılara GMAT puanını arttırma taktikleri ve MBA değerlendirmecileri ve mezunlarından kariyer tavsiyelerinin yanı sıra başvuru stratejileri ve dünyanın farklı bölgelerinde eğitim rehberliği hizmetlerini ücretsiz alabileceklerdir.

QS World Grad School Tour : Yüksek lisans için tek durak.

Ayrıca MBA haricinde farklı programlara başvurmak isteyen öğrenciler içinde QS World Grad School Tour 1 Mart’ta İstanbul’da 2 Mart’ta ise Ankara’da sizlerle olacak.

QS World MBA Tour’a benzer olarak öğrenciler sadece kendi ülkelerindeki üniversiteler ile değil dünyanın her yerinden gelen farklı üniveristeler ile tanışma fırsatı elde edecekler. Eğer yurtdışında yüksek lisans yapmayı düşünüyorsanız –aslında dünyanın her hangi bir bölgesinde Master veya Doktora eğitimi de dahil– bu etkinlik sizin için kaçırılmaz bir fırsat.

Üniversite temsilcileri ile yüz yüze tanışma ve kayıt şartlarını öğrenmenin yanı sıra katılımcılara burs rehberliği, kariyer danışmanlığı ve yurtdışı eğitim konusunda bir çok konuda soru sorabilme imkanı sağlanmaktadır.

Bunlara ek olarak World MBA Tour veya World Grad School Tour’a katılanlara özel burslara başvuru imkanı sağlanmaktadır.

Toplamda 1.700.000 dolarlık burs tutarı yurtdışında yüksek lisans yapmayı düşünen başarılı öğrenciler için kaçırılmaz bir fırsattır!

Ne zaman, Nerede ve Ücretsiz Kayıt

QS World MBA Tour İstanbul’da cumartesi günü Ceylan Intercontinental Hotel’de gerçekleşecek. Panel tartışmaları ve seminerler saat 14.00’da başlayacak olup üniversite temsilcileri 15.30-18.00 arası sizleri bekliyor olacak. Etkinlik Ankara’da ise 2 Mart’ta gerçekleştirilecektir.

QS World Grad School Tour 1 Mart Cumartesi günü İstanbul Ceylan Intercontinental Hotel’de, 2 Mart Pazar günü ise Ankara Hilton Hotel’de gerçekleşecek olup kapılar 12.30’da açıldıktan sonra seminerler 13.00’da başlayarak etkinlik 17.00’a kadar devam edecektir.

Katılımcı Bazı Okullar: Aarhus-Antwerp -Bocconi  -Brunel -California -Connecticut -Darmstadt -Delaware -Duisenberg-Duke -EADA -Ecole Polytechnique -ESCP Europe-Frankfurt School  -Hult -IE  -Illinois-Imperial -Manchester -Neoma  -New York Univ. -Portsmouth  -Radboud -Roosevelt  -Sabancı -Saint Mary’s Univ-Southampton  -Suffolk  -Syracuse -TU Wien -University College Dublin-Vlerick-Wake Forest ve daha bir çoğu...

Her iki etkinlikte ücretsizdir. Etkinlik günü kayıt olabilir veya internet üzerinden kayıt olarak etkinlik gününde vakit kazanabilirsiniz.

Kayıt için tıklayınız: QS World MBA Tour in Istanbul
(Mba için daha fazlası)
Kayıt için tıklayınız: QS World Grad School Tour in Istanbul >
(Grad Istanbul için daha fazlası)
Kayıt için tıklayınız: QS World Grad School Tour in Ankara >
(Grad Ankara için daha fazlası)

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim