Facebook Twitter

ÖNDE GELEN TIP OKULLARINDAN ST. GEORGE’S ÜNİVERSİTESİ İSTANBUL’A GELİYOR!

Amerika’ya son 5 yılda en çok doktor kadrosu sağlayan ve eğitim programlarının tamamı Amerika, İngiltere, Kanada, Türkiye'de tanınan St. George’s Üniversitesi, öğrencilere tıp ve veterinerlik fakültelerinde, hazırlık ve ileri seviye eğitim imkanları sunuyor.

Karayipler’deki Grenada adasının önde gelen tıp okullarından St. George’s Üniversitesi, 5 Aralık Cumartesi günü saat 10:30’da Harbiye Hilton Otel’de öğrencilerle buluşacak.

Ücretsiz Online Kayıt için tıklayın!

St. George’s Üniversitesi, yüksek başarı kriterlerine ulaşan öğrencilerin eğitim ücretlerinin tamamına kadar varan kayıt indirimleri sağlayacak. Ayrıca öğrenciler etkinlikte üniversitenin, doğa harikası kampüsü, kaliteli eğitimi ve mezuniyet sonrası imkanları hakkında bilgi alabilecek.

1700 fakülte üyesi ve 250 milyon $’ın üstünde değere sahip olan St. George’s Üniversitesi’nin, ileri teknoloji bir kampüsü bulunuyor. Kalacak yer konusunda bekar, evli veya çocuklu olunmasına göre pek çok seçenek sunan St. George’s Üniversitesi, kampüste yaşam standartlarını oldukça yüksek seviyede tutuyor. Ayrıca üniversite, akademik kadrosu, mevcut öğrencileri ve mezunlarıyla görüşmeler ve seminerler düzenleyerek öğrencilerini eğitim süreçleri hakkında bilgilendiriyor.

İngiltere’de 1 yıl eğitim hakkı!

Keith B. Taylor Global Scholars Programı ve St. George’s Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin iş birliği sayesinde Tıp MD programını seçen öğrencilere New Castle, İngiltere’de bulunan Northumbria Üniversitesi’nde ekstra 1 yıl tıp alanında eğitim alma hakkı sağlanıyor. Yıl boyunca İngiltere kültürünü tanıma ve o kültüre alışma şansı dışındaki her şey müfredat, akademik takvim, servisler, ücretler ve kampüs hayatı tamamen aynı.

Öğrenciler son iki yıllarında farklı ülkelerde eğitim alabilecekler

5 akademik yıldan oluşan 4 yıllık programda öğrenciler; ilk iki yılını Grenada’da (Öğrenci Keith B. Taylor Global Scholars‘a dahil ise bir yılı İngiltere New Castle’da bulunan Northumbria Üniversitesi’nde) tamamlayacak ve son 2 yılını ABD, İngiltere, Kanada ve Grenada’da bulunan 70'ten fazla anlaşmalı hastanede, rotasyon içinde devam edebilecekler.

Ücretsiz Online Kayıt için tıklayın!

 

 

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim