Facebook Twitter

Mezun.TV ve StudyinTurkey.TV’de Yeni Video Serisi: “Türkiye'de Yüksek Öğretimin Uluslararasılaşması”

Yönetim Kurulu Başkanımız Ali C. Hantal Mezun.TV ve StudyinTurkey.TV'de yayımlanan üçüncü video serisine başladı. Hantal'in bu serideki ilk konuğu Eğitim Ekonomisi İş Konseyi Başkanı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın oldu.
 
Ali C. Hantal'ın geçtiğimiz sene Dinçer Karaca ile Milliyet.TV’de yayımlanan "Amerika’da Eğitim ve Yaşam Tavsiyeleri" video serisi ve yine Mezun.TV’de yayımlanan "Üniversite Yetkilileri ile Röportajlar" video serisi oldukça yoğun ilgi görmüştü...
 
Eğitim Sektörünün Geleceği Uluslarasılaşma Serisinde Masaya Yatırılıyor!
 
Eğitim dünyasının önde gelen isimleri, üniversitelerin temsilcileri, uzmanlar Mezun.TV ve StudyinTurkey.TV’de Ali C. Hantal’ın konuğu oluyor. Programlarda, uluslararasılaşma konusunda neler yapılması gerektiği, neden uluslararasılaşmanın önemli olduğu, dünyada bu konudaki en iyi örnekler ve Türkiye’nin uluslararasılaşması için hangi alanlarda gelişme kaydetmesi gerektigi gibi konularda değerlendirmeler yapılıyor. 
 
Türkiye’de eğitim kalitesini arttırmak, Türkiye’ye nasıl daha fazla yabancı öğrenci getirebilir ve dünyadaki gelişmelerden eğitim sektörünü haberdar etmek gibi amaçları barındıran programın yabancı konukları da ülkelerindeki yenilikler ve gelişmeleri anlatıyor.
 
 
 
 

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim