Facebook Twitter

Mezun.com Milliyet.tv'de!

Milliyet.tv'de yayınlanan Silikon Vadisi programında Mezun Group CEO'su Ali Hantal, Dinçer Karaca ile birlikte Mezun.com ve Mezun Call hakkında konuştu.

 Amerika'da okumak isteyenler için çok önemli fırsatlar sunan 2 yıllık üniversiteler ve 2+2 programları hakkında da detaylı bilgiler verdiler. Yurtdışı eğitim hakkında düzenlenen webinar ve seminerleri anlatan Ali Hantal öğrencilerin Amerika’ya gittiğinde Türkiye’deki sevdiklerini daha ekonomik aramanın yolu olan Mezun Call ile ilgili de önemli bilgiler verdi.

3 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan seminere Amerika’nın en iyi 2 yıllık üniversitelerinin yetkililerinin geleceğini belirten Ali Hantal bu programın Türk öğrenciler için büyük bir fırsat olduğunu belirtti. Amerika’da daha ekonomik okumak isteyen öğrencilerin bu semineri kaçırmaması gerektiğini ifade eden Ali Hantal tüm öğrencileri ücretsiz gerçekleşecek bu seminere davet etti.

Ali Hantal yurtdışı eğitim hakkında verdiği bilgilerin yanı sıra teknolojik gelişmeler, yeni cikan ürünlerin özellikleri gibi birçok konuda fikirlerini sizlerle Milliyet.TV'de paylaşmaya devam ediyor.

Bir sonraki webinar ve seminerlerle ilgi fikirleriniz, merak ettiğiniz sorulara aradığınız yanıtlarla ilgili eğitim uzmanlarımızdan bilgi almak için formu tıklayın.

Amerika'nın en iyi 2 yıllık üniversite yetkilileri İstanbul'a geliyor. Bu semineri kaçırmamak için hemen formu doldurun. Kayıt olmak için tıklayın

Videoyu İzlemek İçin Tıklayın

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim