Facebook Twitter

LÖSEV'in Online Mağazasını Ziyaret Ettiniz mi?

ISPANAK 2000 yılında, İlkadım sokak No:14 GOP-Ankara adresinde, LÖSEV'in yeni Vakıf binasında doğdu. O zamanlar 5 anne ile çıktıkları tek oda atölye, beslenme ve kanser arasındaki ilişkiye dikkat çekmek için kurdukları çok minicik marketleriyle faaliyet gösterirken, Nisan 2005’te 2 katlı mağazalarına taşındılar. Artık çok daha zengin çeşitte organik ve doğal ürünlerle hizmet verebiliyorlardı. LÖSEV anneleri için hazırladıkları atölyeler ve eğitimlerde kullandıkları seminer salonlarıyla kendilerini de yenileyerek yollarına hızla devam ediyorlardı.

Şimdi ise GOP-Ankara'daki konaklarında dikiş, el sanatları, halı dokuma, triko, seramik, pastacılık atölyelerinde 60 LÖSEV annesi ile yollarına devam ederken Ankara'ya sığmayıp İstanbul'daki atölyelerinde de buradaki anneleri kucaklıyorlar. Dünyanın ve ülkemizin ilk ve tek lösemili çocuklar köyünde daha fazla anneye ve gençlerimize daha çağdaş ve büyük atölyeler açıyorlar.

Şuanda LSV dükkan mağazaları ve ISPANAK dergileri var. Pek çok çeşitte LÖSEV ürünü, internetten tek tuşla alışveriş sayfalarından sipariş veriliyor ve Türkiye'nin dört bir yanına mesafe farkı alınmaksızın son derece cüzi rakamlarla adrese teslim ediliyor.

Siz de bu birbirinden güzel ürünleri çok uygun fiyatlara alıp onlara destek vermek istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken burayı tıklamak...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim