Facebook Twitter

EDUCATURK Yüksek Öğretim Günleri Kapılarını Eskişehir’de Açıyor

Educaturk’2015 de 3.Kez ESKİŞEHİR’DE!

2014-2015 Öğretim Yılında “Educaturk” 18 ilde etkinliklerine devam ediyor.

 

Eğitim fırsatlarını Türkiye’nin her köşesine ulaştırma hedefiyle 10 yıldır düzenlenen EDUCATURK, 05-06 Kasım 2015 tarihlerinde Saat 10:00 ile 16:00 arasında Anemon Hotel’de kapılarını ziyarete açıyor.

Girişin ücretsiz olduğu etkinliği ziyaret ederek, eğitim kurumları ile birebir görüşme imkânı bulup, bilgi edinirken katılan üniversitelerimiz tarafından, eğitim dallarını, programlarını, fakülte ve diğer merak ettiğiniz imkanları tanıtan seminerler etkinlik boyunca öğrencilerimize ve rehberlik öğretmenlerimize açık olacaktır.

Geçmişte Kitap kampanyası ve Atık Pil toplama kapsamında duyarlılık gösteren tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz. 11. Yılımızda da Sosyal Sorumluluk Çalışmaları devam ediyor!

KARDEŞ OKUL KİTAPLARINIZI BEKLİYOR!

Kahramanmaraş ilimizde ki Pazarcık Anadolu Lisesi öğrencilerinin kitap taleplerine destek vermek amacıyla, tüm ziyaretçilerimizi yanında bir hikaye kitabı veya roman getirmeye davet ediyoruz.

GELECEK İÇİN GERİ GETİRİN!

Kullanım süresi dolan yani atık pil halini alan pillerimizi, etkinlik süresince alanda oluşturulacak atık pil kutularına atalım. Toplanan atık piller, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nca yetkilendirilmiş kuruluş olan TAP Derneği’ne teslim edilecektir.

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim