Facebook Twitter

Amerika'da Eğitim Fuarı 6-8 Kasım'da Yoğun İlgi ile Gerçekleşti

Mezun.com, 6 Kasım’da Ankara’da, 8 Kasım’da İstanbul’da ‘Amerika’da Eğitim Fuarı’ düzenledi.


Amerikan eğitim kurumları için düzenlenen tek eğitim fuarı özelliğini taşıyan ‘Amerika’da Eğitim Fuarı’na gelenler üniversite yetkilileriyle yüz yüze görüşebilme, başvuru/kayıt için birebir ücretsiz destek ve binlerce dolarlık burs alma fırsatına sahip oldular.

Yurtdışında yaşam ve eğitim konusunda bilgi veren Mezun.com, 6 Kasım’da Ankara’da, 8 Kasım’da İstanbul’da ‘Amerika’da Eğitim Fuarı’ düzenledi. Amerika’da lise, üniversite, yüksek lisans ya da dil kursu okumak isteyen öğrencilerin tüm sorularına cevap vermek amacıyla düzenlenen fuar boyunca Amerikan Konsolosluğu, Fullbright Komisyonu ve Mezun Group yetkilileri seminerler verdiler. Amerika’da okumak isteyen öğrencinin başvuru sürecinden, oradaki yaşamına kadar tüm detayların anlatıldığı fuarda, Amerika’da okumuş ve uzun yıllar yaşamış Mezun Group yöneticilerinin verdiği ’Amerika’daki yeni hayatınıza uyum sağlamak ve kültür şokunu minimize etmek’ ve İstanbul’da Amerikan Konsolosluğu yetkililerinin verdiği ‘Amerika öğrenci vizesi mülakatlarında dikkat edilecek noktalar’ konulu seminerler dikkat çekti.

Fuara online olarak önceden kayıt yaptıran ve sonrasında da seminerlerin birine katılan her katılımcının ücretsiz olarak TOEFL IBT  deneme testi yapma hakkı elde ettiler.

FUARDAN RENKLİ GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN!

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim