Facebook Twitter

Amerika'da Üniversite Eğitimi Webinar'ına Yoğun İlgi

Mezun.com, ABD İstanbul Başkonsolosluğu ve Fulbright Eğitim Komisyonu ortaklığı ile düzenlenen "Amerika'da Üniversite Eğitimi" webinar'ı 70 kişinin katılımı ile gerçekleşti.

 

 

Mezun Group CEO'su Ali Hantal açılış konuşmasının ardından Amerika üniversite eğitimi hakkında önemli bilgiler verdi ve Amerika'da yaşadığı tecrübelerini paylaştı.

 

Webinar sırasında, Fulbright Eğitim Komisyonu danışmanı Merih Uğurel Kamışlı burslar ve burs başvurularında dikkat edilmesi gerekenleri anlatarak öğrencilerin sorularını yanıtladı.

 

 

 

Öte yandan, ABD İstanbul Başkonsolosluğu'ndan Martin Thomen de “Amerika’da Üniversite Eğitimi” webinarında, öğrencilerin en çok merak ettiği  konulardan biri olan öğrenci vizesi ve başvurularda dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili katılımcılara detaylı bilgi verdi.

 

Katılımcıların,  yoğun ilgi gösterdiği online seminerin sonunda soru-cevap oturumu yapıldı ve Mezun Group CEO’su Ali Hantal, önümüzdeki aylarda yapılacak olan “2+2 Webinar”ı ve İstanbul’da düzenlenecek 2+2 etkinliği hakkında da bilgiler aktardı.

Bir sonraki webinar Amerika'da daha ekonomik okuma imkanı sağlayan 2+2 programları hakkında Nisan ayı içerisinde yapılan webinar'a Kayıt olmak için tıklayın

Amerika'nın en iyi geçiş okulları İstanbul'a geliyor. Bu semineri kaçırmamak için hemen formu doldurun. Kayıt olmak için tıklayın

 Webinardan Bir Görüntü

 

 

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim