Facebook Twitter

Amerika'da Okumak İsteyene Uçak Bileti Mezun’dan Hediye!

10 Ocak 2014 tarihine kadar Amerika’da lisans eğitimi başvurusunu Mezun.com’dan yapanlar, Amerika’ya gidiş-dönüş uçak bileti kazanıyor.

Kampanya detayları:

  1- Kampanya, 2014-2015 ve 2015-2016 kayıt dönemleri için geçerlidir.
  2- Kampanya, Amerika’da lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için geçerlidir.
  3- Kampanya kapsamında Mezun.com üzerinden kampanya formunu doldurmuş olmak zorunludur.
  4- Eğitim uzmanlarımız aradıktan sonra seçilen üniversitelerden birine, belirtilen öğretim dönemleri için kayıt işleminin gerçekleşmiş olması gerekmektedir. Kabul almak ödül için yeterli değildir.
  5- Amerika için vize alamayan öğrenci adayları veya üniversiteye kayıt yaptırmamış öğrenci adayları kampanyadan yararlanamayacaktır.
  6- Uçak biletleri (Istanbul-Newyork-Istanbul) gidiş-dönüştür. Biletlerin sınıf ve statüsü Mezun.com tarafından belirlenecektir. Kazanan öğrencilerin, bilet tarihinden en az 3 ay önce Bilet talebini Mezun.com'a bildirmesi gerekmektedir.
  7- Kampanya öncesinde Mezun.com üzerinden form doldurup 2014-2015 ve 2015-2016 eğitim dönemleri için kayıt yaptırmış öğrenciler, ders bırakma (withdrawal) deadline’ından sonra kampanya formunu doldurarak uçak bileti kazanabilir.
  8- Bu kampanyada çekiliş yoktur. Şartları karşılayan her üyemiz ödülü kazanacaktır. Kampanya Milli Piyango kapsamı dışındadır.
  9- Mezun Group önceden bildirme yükümlülüğü olmadan kampanya şartlarında değişlik yapma hakkını saklı tutar.
10- Kampanya son başvuru tarihi 10 Ocak 2014’tür.
11- Güncel kampanya şartları ve değişiklikler www.mezun.com/ucakbiletikampanyasi linkinden paylaşılacaktır.

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim