Facebook Twitter
AMERİKA

Miami'deki Bölgeler ve Harita

 Miami'nin doğusunda Biscayne körfezi, batısında Miami hava alanı, güneyinde Coral Gables bölgesi ve kuzeyinde ise küçük kasabalar bulunmaktadır.

Devamını oku...

Miami'de Gezilecek Yerler

Downtown Miami, Miami'nin 'Farklılığın Şehri' olarak adlandırılmasına neden olan dinamik çeşitliliğin özelliklerini yansıtmaktadır. Ayrıca Downtown Miami sanatsal faaliyetlerin de merkezi olarak bilinir.

Devamını oku...

Miami'de Ulaşım

Miami'de ulaşımı sağlamanın en kolay yolu araba edinmektir.Genelde halkın hemen hepsinin kendi arabaları vardır. Toplu taşıma sistemleri otobüs dışında pek gelişmemiştir. İster turist olarak ister yaşama amaçlı gidlin araba sizler için en uygun ulaşım aracı olacaktır.

Devamını oku...

Miami'de Gece Hayatı


Miami farklı kültürlerin ve ırkların yaşadığı bir şehir olduğundan bu özelliği gece hayatına da yansımıştır.

Devamını oku...

Miami'deki Restoranlar

Değişik mutfakların yemeklerini tatmak isteyenler için Miami'de her ülkenin mutfağına özgü yemeklerin sunulduğu çok sayıda restoran bulunmaktadır.

Devamını oku...

Miami'deki Alışveriş Merkezleri

Miami'ye geldiğiniz zaman güneş ve denizin keyfine varmanın yanısıra alışveriş de yapmak isterseniz birbirinden farklı mağazaların ve ürünlerin bulunduğu alışveriş merkezleri cazip fiyatlarıyla size bu imkanı da sunmaktadır.

Devamını oku...

Miami'de Konaklama

Eğer Miami'ye geliş amacınız okumak ise güvenli ve hesaplı olması açısından okul kampüslerindeki öğrenci yurtlarında kalmak gibi bir seçeneğiniz her zaman için mevcuttur.

Devamını oku...

Miami'de Gemi Turları

Deniz, güneş ve eğlence şehri Miami'nin yerli ve yabancı birçok turisti çekmesinin bir diğer sebebi de birbirinden güzel tropik adalara uğrayıp rüya gibi bir tatil yaşatan Gemi Cruiselarıdır.

Devamını oku...

Disneyland, Orlando


Rüyalar diyarı Disneyland'in Orlando'daki şu mekanları öne çıkıyor: Magic Kingdom, Epcot, Disney-MGM Studios, Disney's Animal Kingdom Park, Downtown Disney Area.

Devamını oku...

Miami'deki Okullar

Bu bölümde okulun yıllık tutarı, burs imkanları, konaklama gibi birçok konuda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim