Facebook Twitter
AMERİKA

Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Miami, Florida

 Florida eyaletinin gözde şehirlerinden biri olan Miami, Amerika'nın diğer şehirlerinin klasik yapısına oranla farklı görüntülere ve kültürlere sahip tri-ethnic bir şehirdir.

Devamını oku...

Washington D.C.

Amerika denilince akla ilk gelen görüntü New York'daki ünlü Özgürlük Anıtı ise ikincisi de beyaz kubbeli yapı olarak da tanınan Washington D.C.'deki "Capitol Hill" dir.

Devamını oku...

San Francisco, California

San Francisco körfezine, Golden Gate köprüsüne ve Pasifik Okyanusu'na bakan evler, rengarenk bir kültür, dünyanın tartışmasız en iyi restoranları ve iki taş atımı ötede rüya güzellikte şehirler...

Devamını oku...

San Diego, California

San Diego şehri polis araçlarının üzerinde de yazan ve şehrin sloganı haline gelmiş olan 'The Finest City in America' (Amerika'nın en güzel şehri) olarak bilinir.

Devamını oku...

New York City, New York

New York eyaletinde bulunan New York City, Amerika'nın en büyük şehri ünvanına sahip 24 saat canlı ve dinamik bir şehirdir.

Devamını oku...

Los Angeles, California

Los Angeles… Amerika içindeki ayrı ülke. Kaliforniya eyaletinin gözbebeği, dünyanın en zengin şehirlerinden biri...

Devamını oku...

Orlando, Florida

 Büyülü diyarlarda eğlenmek isteyenlerin şehridir Orlando. 1971'de kurulmuş olan Disney World son yıllarda neredeyse şehrin varoluş nedeni olmuştur.

Devamını oku...

Las Vegas, Nevada

 Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas, Amerika'nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biri olup, 24 saat canlı ve dinamiktir.

Devamını oku...

Boston, Massachusetts

New England Bölgesi'nin Massachusetts eyaletinde bulunan Boston şehri, hem kültürel hem de tarihsel geçmişi ile Amerika'nın önemli şehirleri arasında yer alıyor.

Devamını oku...

Chicago, Illinois


Chicago, Illinois eyaletinin Michigan gölü kıyısında kurulmuş olan, Amerika'nın üçüncü büyük ve Orta Batı'nın en büyük şehridir.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim