Facebook Twitter
AMERİKA

San Diego International Airport-Lindberg Field

Hava alanında terminal 1 ve 2 olmak üzere iki adet terminal bulunmaktadır. Aktarmalı olarak gelirken en çok tercih edilen havayollarından British Airways ve Delta Airlines'ın buraya uçuşları bulunmaktadır.

Ulaşım:

Shuttles: Hava alanı yönetimi dışındaki kişilerce yürütülen shuttle servisleri San Diego'nun birçok bölgesine ve civar otellere ücretli servis sağlamaktadırlar. Servis otobüsleri terminallerin karşısındaki 'Transportation Plaza'dan kalkmaktadır.

Taksi: Her iki terminalin de çıkışlarında taksi durakları bulunmaktadır.

Araba Kiralama: Her iki terminalde de baggage claim bölgesinde araba kiralama şirketlerinin bilgi masaları mevcuttur. Asıl arabayı kiralayacağınız bölgeye hava alanından servisler kalkmaktadır.

'San Diego International Airport - Lindberg Field'a nasıl gidebileceğinizi öğrenmek için internette yol tarifi veren sitelerden de yaralanabilirsiniz. (Örnek:'MAPBLAST! Directions ' sayfasına giriniz, 'From' bölümüne bulunduğunuz adresi eksiksiz olarak yazınız ve 'To' bölümünde Airport City kategorisi altında SAN: San Diego, CA'yı seçtikten sonra 'GET DIRECTIONS' linkine tıklayınız.)

Park Yerleri:

On-site ve off-site parking olmak üzere iki tür park seçeneği mevcuttur.
On-Site Parking: Terminal 1 ve 2 etrafında olan bu park yerlerinde ilk saatlik park ücreti 1$ olup sonraki her saat için bu 1'er dolar artarak gitmektedir.

Off-Site Parking: Hava alanında park sınırlı olduğu için hava alanı, civar bölgelerde de park imkanı sağlamaktadır. Bu park yerlerinin adresleri ve telefon numaraları ile ilgili bilgiyi hava alanı web sitesinde bulabilirsiniz.

Hava alanı resmi web sitesi

spikerlik kursu

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim