Facebook Twitter
AMERİKA

Hata
  • Besleme verisi yükleme hatası.

Los Angeles International Airport

 Los Angeles Havaalanı yolcu kapasitesi bakımından dünyanın en büyük dördüncü havaalanıdır. Havaalanı iki katlı olup dokuz terminalden oluşmaktadır.

Devamını oku...

San Francisco International Airport

International, North ve South terminalleri olmak üzere üç adet terminal bulunmaktadır. Aktarmalı olarak gelirken en çok tercih edilen havayollarından Lufthansa International Terminal D bölgesinde, Swissair South Terminal C bölgesinde, British Airways International Terminal D bölgesinde ve Delta Airlines South Terminal C bölgesinde bulunmaktadır.

Devamını oku...

San Diego International Airport-Lindberg Field

Hava alanında terminal 1 ve 2 olmak üzere iki adet terminal bulunmaktadır. Aktarmalı olarak gelirken en çok tercih edilen havayollarından British Airways ve Delta Airlines'ın buraya uçuşları bulunmaktadır.

Devamını oku...

Miami International Airport

Havaalanında A,B,C,D,E,F,G ve H terminalleri olmak üzere tam 8 terminal mevcuttur. THY B terminalinde bulunmaktadır. Aktarmalı olarak gelinirken en çok tercih edilen hava şirketlerinden British Airways A terminalinde, Swissair H terminalinde ve Lufthansa F terminalinde bulunmaktadır.

Devamını oku...

Atlanta Hartsfield International Airport

Atlanta şehir merkezine (downtown) uzaklığı yaklaşık 16 km'dir. Havaalanı kuzey ve güney olmak üzere iki terminalden oluşur. Aktarmalı olarak gelirken en çok tercih edilen havayollarından Lufthansa, Swissair, British Airways ve Delta Airlines'ın buraya uçuşları bulunmaktadır.

Devamını oku...

Chicago O'Hare International Airport

Havaalanında 1-2-3 ve 5 olmak üzere 4 tane terminal bulunmaktadır. Yabancı uçuşların hepsi Teminal 5'e inmektedir.

Devamını oku...

Boston Logan International Airport

Amerika'nın en büyük 17. havaalanıdır. Havaalanı içinde yukarıdaki planda da göreceğiniz üzere tam 5 adet terminal bulunmaktadır.

Devamını oku...

John F. Kennedy International Airport, New York

Havaalanında 1'den 9'a rakamlarla gösterilen tam 9 tane terminal bulunmaktadır.

Devamını oku...

Houston George Bush Intercontinental Airport

Amerika'nın 4. en büyük şehrine hizmet veren George Bush Intercontinental hava alanı, şehrin en büyük hava alanıdır. Hava alanının şehir merkezine (downtown) uzaklığı 35 km'dir.

Devamını oku...

Washington Dulles International Airport

Dulles hava alanı deniz aşırı uçuş kapasitesi bakımından Amerika'daki en büyük 5. hava alanıdır. Hava alanı iki katlı merkez terminalden ve uçuşların kapılarının bulunduğu ara terminallerden oluşmaktadır.

Devamını oku...

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim