Sana Uygun Üniversiteyi Bul Facebook Twitter
x

Western Kentucky Üniversitesi Yetkilileri 12 Kasım'da İstanbul'daydı

Mezun.com'un 12 Kasım 2016 tarihinde düzenlediği etkinlikte Amerika'nın En Önemli Üniversitelerinden birisi olan Western Kentucky Üniversitesi yetkilileri Türk öğrencilerle buluştu. Yoğun katılımın gerçekleştiği etkinlikte yetkililer WKU hakkında önemli bilgiler verdiler.

WKU'nun Chief International Officer'ı Raza Tiwana ve International Enrollment Director'ü Stephanie Sieggreen, WKU'nun burs imkanları, programları, başvuru kriterleri ve sosyal imkanları hakkında önemli bilgiler verdiler. Etkinliğe katılan öğrenciler hem Amerika'da eğitim hem de Western Kentucky Üniversitesi hakkındaki sorularını direkt yetkili uzmanlara ilettiler.

Öğrenciler WKU Kampüsünü 360° Gezdiler
Etkinliğe katılan öğrenciler Amerika'ya gitmeden WKU kampüsünü gezme fırsatını elde ettiler. Öğrenciler Sanal Gerçeklik teknolojisi kullanılarak 360° olarak WKU'nun kampüsünü gezdiler.Seminer sonrasında da okula kayıt sürecini başlatmak isteyen öğrenciler bire bir görüşmeler yaptılar. 12 Kasım 2016 öğlen 12:30'da başlayan etkinlik akşam saat 18:00'a kadar devam etti.

Etkinlikten Renkli Görüntüler İçin Tıklayın!Western Kentucky Üniversitesi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın!

MezunTV - A'dan Z'ye Eğitim

ETKİNLİKLER

Northern Alberta Institute of Technology Tanıtım Resepsiyonu
25 Mart 2017
Ücretsiz Online Kayıt
 
Western Kentucky University Tanıtım Resepsiyonu
22 Nisan 2017
Ücretsiz Online Kayıt